7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost

  • 26 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost Warsaw розташовані у районі Прага Північна, майже за 20 хвилин пішки від Варшавського зоопарку, що рекомендується відвідати з сім'єю. Апартаменти розташовані в межах 0.8 км від залізничного вокзалу Warszawa Stadion та досить близько до автовокзалу Zabkowska 01.

У цьому помешканні передбачено душ для вашого комфорту. Крім того, є фен і рушники.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як мінікухня, 7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost пропонують гостям обідню зону.

Президентський палац у Варшаві знаходиться на відстані близько 10 хвилин їзди машиною від апартаментів, а Національний театр - на відстані близько 15 хвилин їзди машиною від місця. 7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost розташовані у старій частині Варшави. На відстані 2.8 км від помешкання знаходиться Ринкова площа Старого міста Варшави. Імені Фридерика Шопена знаходиться в 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near 7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost Варшава
Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B
Ціна лише для моб. пристроїв

Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B

7.3
Добре 7 відгуків
489 м від помешкання
USD 129 USD 116
за ніч
Olszowa 8 Harmony Apartment By Bookinghost
Ціна лише для моб. пристроїв

Olszowa 8 Harmony Apartment By Bookinghost

9.3
Блискуче 7 відгуків
570 м від помешкання
Kam-Eko Zabkowska II
Ціна лише для моб. пристроїв

Kam-Eko Zabkowska II

9.9
Чудово 14 відгуків
1.1 км від помешкання
USD 215 USD 194
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    15 км

    Залізничні вокзали

    Віленська залізнична станція і магазин Carrefour
    600 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У 7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost можна розмістити домашніх тварин?
      У 7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть мінікухню з електрочайником, посудомийною машиною і холодильником.
    • ❓
      Квартира 7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Warszawa Stadion розташований біля квартири 7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    15 км

    Залізничні вокзали

    Віленська залізнична станція і магазин Carrefour
    600 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    7Th Floor Atelier Praga Studio By Bookinghost Варшава

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити